Results

19 September 2021
Premier
Pauls Athletic FC
1
-
8
Trimley Raiders
12 September 2021
Premier
Borussia Martlesham
7
-
0
Holbrook Swan
Trimley Raiders
4
-
4
AFC Bergholt
Kitchener Taverners
6
-
1
Portman Rovers
Elmsett United
2
-
7
Felixstowe Harpers Utd
Playford
2
-
4
Pauls Athletic FC
Division 1
Fat Cat
2
-
0
Eastern Electricity Old Boys FC
Sizewell Argyle F.C.
11
-
0
The Feathers FC
Leiston Orient FC
2
-
3
Laxfield United FC
Red Star UK FC
6
-
3
Rushmere & Diamonds
Division 2
Gainsborough United
2
-
3
Crafted Athletic
Shotley Rose FC
2
-
9
Thrasher United
Westbourne FC
3
-
3
Rushmere & Diamonds Res.
Division 3
Northam Celtic FC
0
-
6
The Brickmakers Arms FC
AFC Claydon
4
-
1
Playford Res.
Martlesham Old Boys FC
4
-
0
Ipswich Elite
Chantry Phoenix
3
-
0
Ipswich Pythons FC
Real Suffolk
4
-
6
Foxhall United
Division 4
Holbrook Swan Reserves
6
-
0
Cherrytree FC
Phoenix FC
3
-
6
The Margaret Catchpole
Trinity FC
1
-
4
The Panthers FC
Athletico Once
0
-
5
Taverners Res.
Northam Celtic Reserves
3
-
7
Wickham Wanderers Fc
5 September 2021
Premier
Felixstowe Harpers Utd
4
-
3
Borussia Martlesham
Portman Rovers
4
-
0
Playford
Holbrook Swan
0
-
9
Kitchener Taverners
AFC Bergholt
3
-
1
Elmsett United
Division 1
Laxfield United FC
1
-
1
Fat Cat
Rushmere & Diamonds
3
-
3
Hardy FC
The Feathers FC
2
-
3
Leiston Orient FC
Great Blakenham Chequers
5
-
1
Sizewell Argyle F.C.
Eastern Electricity Old Boys FC
1
-
0
Red Star UK FC
Division 2
Rushmere & Diamonds Res.
2
-
1
Gainsborough United
Thrasher United
2
-
4
Westbourne FC
Crafted Athletic
4
-
2
Taverners
Division 3
Chantry Phoenix
1
-
2
The Brickmakers Arms FC
Ipswich Pythons FC
5
-
2
Real Suffolk
Foxhall United
1
-
5
Martlesham Old Boys FC
Ipswich Elite
2
-
2
AFC Claydon
Playford Res.
4
-
1
Northam Celtic FC
Division 4
The Margaret Catchpole
4
-
3
Athletico Once
Cherrytree FC
2
-
1
Phoenix FC
The Panthers FC
9
-
3
Northam Celtic Reserves
29 August 2021
Premier
Portman Rovers
4
-
0
Trimley Raiders
Borussia Martlesham
0
-
0
Kitchener Taverners
Felixstowe Harpers Utd
1
-
4
AFC Bergholt
Division 1
The Feathers FC
TBC
-
TBC
Great Blakenham Chequers
Leiston Orient FC
1
-
3
Fat Cat
Hardy FC
4
-
0
Eastern Electricity Old Boys FC
Sizewell Argyle F.C.
7
-
1
Rushmere & Diamonds
Division 2
Taverners
3
-
5
Westbourne FC
Rushmere & Diamonds Res.
1
-
1
Thrasher United
Division 3
Chantry Phoenix
4
-
1
Real Suffolk
Northam Celtic FC
1
-
3
Ipswich Elite
AFC Claydon
3
-
1
Foxhall United
Division 4
The Margaret Catchpole
0
-
1
Cherrytree FC
Athletico Once
2
-
4
Trinity FC
Holbrook Swan Reserves
2
-
1
The Panthers FC
Northam Celtic Reserves
Ab
-
Ab
Taverners Res.
Phoenix FC
TBC
-
TBC
Wickham Wanderers Fc