Results

1 November 2020
Premier
Pin Mill Pirates FC
3
-
3
Fat Cat
Portman Rovers
1
-
4
Kitchener Taverners
Borussia Martlesham
4
-
3
AFC Bergholt
Pauls Athletic FC
2
-
2
Leiston Orient FC
Holbrook Swan
5
-
2
Felixstowe Harpers Utd
Division 1
Eastern Electricity Old Boys FC
2
-
1
Trimley Raiders
Playford
3
-
1
Great Blakenham Chequers
The Feathers FC
2
-
3
Elmsett United
Taverners
0
-
4
Rushmere & Diamonds
Sizewell Argyle F.C.
2
-
5
Laxfield United FC
Division 2
Gipping Gnats FC
2
-
5
Gainsborough United
Elmsett United Res.
2
-
5
Kesgrave Kestrels
Hardy FC
4
-
2
The Margaret Catchpole
Westbourne FC
1
-
5
Boleyn FC
Martlesham Old Boys FC
2
-
3
Shotley Rose FC
Division 3
The Brickmakers Arms FC
0
-
1
Crafted Athletic
Thrasher United
3
-
1
Chantry Phoenix
Playford Res.
1
-
4
The Feathers FC Res.
Rushmere & Diamonds Res.
5
-
1
Ipswich Elite
Foxhall United
3
-
5
Real Suffolk
Division 4
The Margaret Catchpole Res.
1
-
2
Cherrytree FC
Phoenix FC
0
-
5
Trinity FC
Athletico Once
1
-
7
AFC Claydon
The Panthers FC
2
-
8
Wickham Wanderers Fc
25 October 2020
Premier
Portman Rovers
4
-
0
Pin Mill Pirates FC
Holbrook Swan
2
-
1
AFC Bergholt
Fat Cat
0
-
3
Pauls Athletic FC
Leiston Orient FC
2
-
4
Borussia Martlesham
Kitchener Taverners
6
-
0
Felixstowe Harpers Utd
Division 1
Elmsett United
1
-
0
Great Blakenham Chequers
Rushmere & Diamonds
1
-
2
Sizewell Argyle F.C.
Trimley Raiders
5
-
2
Taverners
Laxfield United FC
1
-
2
Playford
The Feathers FC
3
-
5
Eastern Electricity Old Boys FC
Division 2
Gainsborough United
3
-
5
Westbourne FC
Hardy FC
7
-
0
Elmsett United Res.
Boleyn FC
7
-
4
Martlesham Old Boys FC
The Margaret Catchpole
1
-
6
Shotley Rose FC
Kesgrave Kestrels
6
-
3
Gipping Gnats FC
Division 3
The Brickmakers Arms FC
1
-
4
Chantry Phoenix
Foxhall United
7
-
3
Playford Res.
Thrasher United
3
-
3
The Feathers FC Res.
Ipswich Pythons FC
5
-
3
Ipswich Elite
Crafted Athletic
4
-
2
Rushmere & Diamonds Res.
Division 4
Wickham Wanderers Fc
2
-
1
Trinity FC
Taverners Res.
2
-
8
The Panthers FC
AFC Claydon
6
-
0
The Margaret Catchpole Res.
Northam Celtic FC
4
-
1
Phoenix FC
11 October 2020
Premier
Borussia Martlesham
4
-
1
Fat Cat
Pauls Athletic FC
0
-
3
Portman Rovers
Holbrook Swan
1
-
2
Leiston Orient FC
Division 1
Sizewell Argyle F.C.
2
-
4
Trimley Raiders
Eastern Electricity Old Boys FC
1
-
1
Elmsett United
Taverners
1
-
4
The Feathers FC
Playford
1
-
2
Rushmere & Diamonds
Great Blakenham Chequers
2
-
4
Laxfield United FC
Division 2
Martlesham Old Boys FC
0
-
7
Gainsborough United
Westbourne FC
4
-
3
Kesgrave Kestrels
Elmsett United Res.
3
-
7
The Margaret Catchpole
Shotley Rose FC
4
-
2
Boleyn FC
Division 3
Thrasher United
4
-
3
Crafted Athletic
Ipswich Pythons FC
2
-
4
Chantry Phoenix
The Brickmakers Arms FC
1
-
4
Playford Res.
The Feathers FC Res.
8
-
1
Ipswich Elite
Rushmere & Diamonds Res.
2
-
1
Real Suffolk
Division 4
Wickham Wanderers Fc
4
-
1
Cherrytree FC
Trinity FC
0
-
1
AFC Claydon
The Margaret Catchpole Res.
1
-
3
Northam Celtic FC
Phoenix FC
2
-
5
Taverners Res.
The Panthers FC
0
-
4
Athletico Once
4 October 2020
Premier
Holbrook Swan
3
-
0
Fat Cat
AFC Bergholt
0
-
1
Kitchener Taverners
Pin Mill Pirates FC
2
-
3
Pauls Athletic FC
Portman Rovers
2
-
4
Borussia Martlesham
Leiston Orient FC
2
-
2
Felixstowe Harpers Utd
RM4
TBC
-
TBC
Division 1
Playford
2
-
2
Trimley Raiders
Rushmere & Diamonds
4
-
3
Great Blakenham Chequers
The Feathers FC
2
-
0
Sizewell Argyle F.C.
Eastern Electricity Old Boys FC
2
-
2
Taverners
Elmsett United
4
-
3
Laxfield United FC
Division 2
Martlesham Old Boys FC
3
-
9
Kesgrave Kestrels
The Margaret Catchpole
5
-
3
Boleyn FC
Gainsborough United
4
-
2
Shotley Rose FC
Division 3
Real Suffolk
2
-
3
Thrasher United
Chantry Phoenix
4
-
0
Playford Res.
The Feathers FC Res.
2
-
1
Ipswich Pythons FC
Crafted Athletic
1
-
1
Ipswich Elite
Foxhall United
1
-
5
Rushmere & Diamonds Res.
Division 4
Trinity FC
3
-
2
The Panthers FC
Cherrytree FC
2
-
7
Taverners Res.
Wickham Wanderers Fc
2
-
2
Athletico Once
The Margaret Catchpole Res.
7
-
4
Phoenix FC