Results

17 November 2019
Premier
Holbrook Swan
0
-
6
Kitchener Taverners
Pauls Athletic FC
3
-
3
AFC Bergholt
Borussia Martlesham
4
-
2
Felixstowe Harpers Utd
Pin Mill Pirates FC
2
-
5
Portman Rovers
Division 1
Laxfield United FC
2
-
9
Sizewell Argyle F.C.
Fat Cat
2
-
3
The Feathers FC
Division 2
Martlesham Old Boys FC
1
-
6
Rushmere & Diamonds
Shotley Rose FC
3
-
4
Trimley Raiders
Westbourne FC
3
-
1
FC Monarchs
Boleyn FC
5
-
1
Greshams
Division 3
Playford Res.
TBC
-
TBC
Gainsborough United
Hardy FC
5
-
1
Cherrytree FC
Division 4
Taverners Res.
4
-
1
Northam Celtic FC
The Feathers FC Res.
2
-
0
Wickham Wanderers Fc
Hintlesham Panthers
3
-
11
Ipswich Pythons FC
10 November 2019
Premier
AFC Bergholt
2
-
6
Borussia Martlesham
Felixstowe Harpers Utd
4
-
3
Holbrook Swan
Portman Rovers
2
-
5
Pauls Athletic FC
Division 2
Greshams
2
-
3
FC Monarchs
3 November 2019
Premier
AFC Bergholt
2
-
3
Kitchener Taverners
Felixstowe Harpers Utd
5
-
5
Portman Rovers
Holbrook Swan
1
-
0
Pin Mill Pirates FC
Borussia Martlesham
7
-
2
Pauls Athletic FC
Division 1
Leiston Orient FC
3
-
3
Laxfield United FC
Playford
0
-
4
Great Blakenham Chequers
Taverners
4
-
1
Elmsett United
The Feathers FC
3
-
2
Eastern Electricity Old Boys FC
Sizewell Argyle F.C.
2
-
3
Fat Cat
Division 2
Greshams
0
-
6
Rosary CC
Rushmere & Diamonds
4
-
2
Shotley Rose FC
Westbourne FC
4
-
3
Boleyn FC
Elmsett United Res.
5
-
0
Martlesham Old Boys FC
Trimley Raiders
4
-
2
FC Monarchs
Division 3
Chantry Phoenix
1
-
3
Rushmere & Diamonds Res.
Cherrytree FC
2
-
4
Great Blakenham Chequers Res.
Athletico Once
1
-
4
Playford Res.
Gainsborough United
5
-
5
Kesgrave Kestrels
Crafted Athletic
0
-
7
Hardy FC
Division 4
AFC Claydon
4
-
5
The Feathers FC Res.
Northam Celtic FC
5
-
2
Hintlesham Panthers
Wickham Wanderers Fc
1
-
2
Trinity FC
Ipswich Elite
9
-
1
Phoenix FC
Cherrytree Res. FC
3
-
3
Taverners Res.
27 October 2019
Premier
AFC Bergholt
6
-
2
Portman Rovers
Felixstowe Harpers Utd
4
-
2
Pin Mill Pirates FC
Holbrook Swan
5
-
3
Pauls Athletic FC
Borussia Martlesham
0
-
6
Kitchener Taverners
Division 1
Eastern Electricity Old Boys FC
0
-
4
Laxfield United FC
The Feathers FC
3
-
4
Taverners
Fat Cat
0
-
2
Playford
Elmsett United
7
-
2
Sizewell Argyle F.C.
Division 2
Rosary CC
6
-
3
Martlesham Old Boys FC
Greshams
4
-
5
Westbourne FC
Shotley Rose FC
5
-
0
Elmsett United Res.
Boleyn FC
1
-
5
Trimley Raiders
FC Monarchs
2
-
3
Rushmere & Diamonds
Division 3
Cherrytree FC
1
-
5
Chantry Phoenix
Kesgrave Kestrels
4
-
3
Great Blakenham Chequers Res.
Playford Res.
0
-
2
Rushmere & Diamonds Res.
Athletico Once
0
-
9
Hardy FC
Gainsborough United
7
-
1
Thrasher United
Division 4
Northam Celtic FC
5
-
5
Trinity FC
Taverners Res.
3
-
2
The Feathers FC Res.
Ipswich Pythons FC
2
-
1
Wickham Wanderers Fc
Hintlesham Panthers
3
-
3
Phoenix FC
Ipswich Elite
11
-
0
AFC Claydon
Cherrytree Res. FC
5
-
2
Rosary CC Res.
20 October 2019
Premier
Kitchener Taverners
2
-
0
Portman Rovers
Pauls Athletic FC
2
-
1
Felixstowe Harpers Utd
Borussia Martlesham
6
-
2
Holbrook Swan
Pin Mill Pirates FC
2
-
3
AFC Bergholt
Division 1
Laxfield United FC
5
-
4
Great Blakenham Chequers
Leiston Orient FC
5
-
0
Fat Cat
Playford
1
-
4
Elmsett United
Taverners
3
-
1
Eastern Electricity Old Boys FC
Sizewell Argyle F.C.
TBC
-
TBC
The Feathers FC
Division 2
Boleyn FC
0
-
8
Rushmere & Diamonds
Elmsett United Res.
1
-
1
FC Monarchs
Trimley Raiders
6
-
0
Greshams
Division 3
Chantry Phoenix
3
-
2
Crafted Athletic
Cherrytree FC
2
-
5
Athletico Once
Thrasher United
2
-
3
Playford Res.
Rushmere & Diamonds Res.
3
-
9
Kesgrave Kestrels
Great Blakenham Chequers Res.
2
-
8
Hardy FC
Division 4
AFC Claydon
1
-
10
Ipswich Pythons FC
The Feathers FC Res.
TBC
-
TBC
Hintlesham Panthers
Trinity FC
0
-
1
Taverners Res.
Wickham Wanderers Fc
4
-
2
Northam Celtic FC
Phoenix FC
2
-
3
Rosary CC Res.
Ipswich Elite
11
-
0
Cherrytree Res. FC
6 October 2019
Premier
AFC Bergholt
1
-
3
Holbrook Swan
Felixstowe Harpers Utd
P
-
P
Kitchener Taverners
Division 1
Eastern Electricity Old Boys FC
7
-
3
Great Blakenham Chequers
Taverners
P
-
P
Sizewell Argyle F.C.
The Feathers FC
P
-
P
Playford
Fat Cat
2
-
0
Laxfield United FC
Elmsett United
2
-
2
Leiston Orient FC
Division 2
Rosary CC
1
-
0
Shotley Rose FC
Greshams
4
-
5
Rushmere & Diamonds
Westbourne FC
2
-
1
Trimley Raiders
Boleyn FC
3
-
2
Elmsett United Res.
FC Monarchs
3
-
5
Martlesham Old Boys FC
Division 3
Chantry Phoenix
1
-
11
Kesgrave Kestrels
Playford Res.
P
-
P
Cherrytree FC
Athletico Once
P
-
P
Rushmere & Diamonds Res.
Gainsborough United
3
-
1
Crafted Athletic
Great Blakenham Chequers Res.
P
-
P
Thrasher United
Division 4
Northam Celtic FC
0
-
4
Ipswich Pythons FC
Taverners Res.
P
-
P
Ipswich Elite
Rosary CC Res.
2
-
3
Wickham Wanderers Fc
Phoenix FC
2
-
1
Trinity FC
Hintlesham Panthers
2
-
4
AFC Claydon
Cherrytree Res. FC
2
-
8
The Feathers FC Res.
29 September 2019
Premier
Holbrook Swan
3
-
2
Portman Rovers
Kitchener Taverners
13
-
1
Pauls Athletic FC
Borussia Martlesham
1
-
1
Pin Mill Pirates FC
Division 1
Laxfield United FC
3
-
2
Elmsett United
Leiston Orient FC
2
-
1
The Feathers FC
Playford
2
-
1
Taverners
Great Blakenham Chequers
1
-
1
Fat Cat
Sizewell Argyle F.C.
3
-
2
Eastern Electricity Old Boys FC
Division 2
Martlesham Old Boys FC
2
-
5
Boleyn FC
Rushmere & Diamonds
2
-
2
Westbourne FC
Shotley Rose FC
1
-
3
FC Monarchs
Elmsett United Res.
2
-
2
Greshams
Trimley Raiders
4
-
3
Rosary CC
Division 3
Cherrytree FC
1
-
4
Kesgrave Kestrels
Thrasher United
7
-
0
Rushmere & Diamonds Res.
Gainsborough United
3
-
1
Athletico Once
Crafted Athletic
2
-
3
Playford Res.
Division 4
AFC Claydon
4
-
2
Rosary CC Res.
Northam Celtic FC
4
-
5
Cherrytree Res. FC
Trinity FC
1
-
7
The Feathers FC Res.
Ipswich Pythons FC
0
-
1
Taverners Res.
Wickham Wanderers Fc
2
-
2
Phoenix FC
Ipswich Elite
9
-
1
Hintlesham Panthers
22 September 2019
Premier
AFC Bergholt
5
-
1
Pauls Athletic FC
Kitchener Taverners
3
-
0
Holbrook Swan
Portman Rovers
2
-
2
Pin Mill Pirates FC
Division 1
Eastern Electricity Old Boys FC
2
-
2
Fat Cat
Taverners
0
-
3
Leiston Orient FC
The Feathers FC
2
-
2
Laxfield United FC
Elmsett United
0
-
5
Great Blakenham Chequers
Sizewell Argyle F.C.
0
-
2
Playford
Division 2
Rosary CC
5
-
1
FC Monarchs
Westbourne FC
3
-
0
Elmsett United Res.
Trimley Raiders
1
-
0
Rushmere & Diamonds
Division 3
Thrasher United
3
-
5
Chantry Phoenix
Kesgrave Kestrels
9
-
2
Playford Res.
Hardy FC
4
-
3
Gainsborough United
Rushmere & Diamonds Res.
0
-
2
Cherrytree FC
Great Blakenham Chequers Res.
1
-
0
Crafted Athletic
Division 4
The Feathers FC Res.
2
-
4
Ipswich Elite
Rosary CC Res.
2
-
1
Northam Celtic FC
Phoenix FC
0
-
3
Ipswich Pythons FC
Hintlesham Panthers
1
-
6
Taverners Res.
Cherrytree Res. FC
5
-
2
Wickham Wanderers Fc
8 September 2019
Premier
Felixstowe Harpers Utd
4
-
2
AFC Bergholt
Pauls Athletic FC
0
-
2
Portman Rovers
Pin Mill Pirates FC
0
-
7
Kitchener Taverners
Division 1
Eastern Electricity Old Boys FC
2
-
0
Playford
Laxfield United FC
3
-
0
Taverners
Leiston Orient FC
3
-
1
Sizewell Argyle F.C.
Fat Cat
4
-
0
Elmsett United
Great Blakenham Chequers
4
-
2
The Feathers FC
Division 2
Rushmere & Diamonds
4
-
1
Rosary CC
Shotley Rose FC
4
-
2
Greshams
FC Monarchs
0
-
7
Boleyn FC
Elmsett United Res.
Away
-
Win
Trimley Raiders
Division 3
Cherrytree FC
2
-
2
Thrasher United
Playford Res.
1
-
9
Hardy FC
Athletico Once
2
-
7
Kesgrave Kestrels
Gainsborough United
3
-
3
Great Blakenham Chequers Res.
Crafted Athletic
2
-
0
Rushmere & Diamonds Res.
Division 4
AFC Claydon
7
-
1
Wickham Wanderers Fc
Northam Celtic FC
2
-
2
Phoenix FC
Taverners Res.
2
-
4
Rosary CC Res.
Ipswich Pythons FC
0
-
5
The Feathers FC Res.
Hintlesham Panthers
1
-
4
Cherrytree Res. FC
Ipswich Elite
8
-
2
Trinity FC
1 September 2019
Premier
Kitchener Taverners
3
-
0
AFC Bergholt
Portman Rovers
2
-
3
Borussia Martlesham
Pin Mill Pirates FC
0
-
3
Pauls Athletic FC
Division 1
Taverners
1
-
3
Great Blakenham Chequers
The Feathers FC
0
-
4
Fat Cat
Sizewell Argyle F.C.
2
-
2
Laxfield United FC
Division 2
Rosary CC
7
-
1
Boleyn FC
Westbourne FC
1
-
1
Shotley Rose FC
Elmsett United Res.
2
-
9
Rushmere & Diamonds
Trimley Raiders
4
-
1
Martlesham Old Boys FC
Division 3
Thrasher United
6
-
4
Crafted Athletic
Athletico Once
5
-
0
Chantry Phoenix
Hardy FC
2
-
1
Kesgrave Kestrels
Gainsborough United
5
-
0
Rushmere & Diamonds Res.
Great Blakenham Chequers Res.
3
-
2
Playford Res.
Division 4
The Feathers FC Res.
6
-
0
Northam Celtic FC
Trinity FC
0
-
3
Ipswich Pythons FC
Rosary CC Res.
0
-
4
Hintlesham Panthers
Wickham Wanderers Fc
3
-
12
Ipswich Elite
Phoenix FC
5
-
6
Taverners Res.
Cherrytree Res. FC
1
-
2
AFC Claydon
28 July 2019
RM4
Test Team 1
3
-
No Entry
Test Team 2
21 July 2019
RM4
Test Team 1
0
-
No Entry
Test Team 2
7 July 2019
RM4
Test Team 1
0
-
No Entry
Test Team 2